папір

Білий напівглянець

Напівглянець є найпопулярнішим матеріалом. Це пов'язано з його ціновою доступністю, адже він дешевший, ніж усі інші матеріали, які застосовуються для маркування. Він не такий стійкий до вологи, як поліпропілен, однак він в рази стійкіший до перепадів температур. Призначена для друку багатокольорової етикетки. Може бути задіяна у будь-якій галузі.

Металізований

Часто використовується для рекламних та промислових етикеток. Може бути застосований у будь-якій галузі.

ТермоЕко

Папір без захисного покриття, зовнішній шар - термохімічний, що забезпечує високу роздільну здатність і якість друку. Дані термоетикетки підходять для етикетування продуктів швидкої реалізації, тобто з обмеженим терміном придатності, що не підлягають дальньому транспортуванню і тривалому зберіганню, а також для «сухих» товарів, які не піддаються глибокому заморожуванню і впливу вологи.

ТермоТоп

Термохімічний папір із захисним покриттям. Захисний шар охороняє етикетку від забруднення, вологи і механічних пошкоджень. Дані термоетикетки володіють відмінною стійкістю до води, жирів, олії, алкоголю і багатьом розчинникам, більш стійкі до змазування. Головним чином етикетка застосовується для маркування товарів, коли умови зберігання можуть бути не настільки сприятливими, а так само в умовах подальшого транспортування і довготривалого складування.

Винний

Етикетка призначена для винних і шампанських пляшок. Дана етикетка добре переносить перепади температур і умови підвищеної вологості. Матеріал має іноваційні зовнішні властивості, які виділяють товар і візульно, і при тактильному сприйнятті.

плівка

Поліетилен: ПЕ Білий глянець

Біла глянцева поліетиленова плівка використовується для маркування продуктів, таких як предмети розкоші, косметика, туалетні приналежності та побутова хімія, міцна і стійка до хімічних речовин або вологи.

Поліпропілен: ПП Білий глянець

Біла глянцева поліпропіленова плівка застосовується в місцях, які вимагають підвищеної стійкості матеріалу до різних руйнівних факторів, таких як підвищена вологість, хімічно агресивне середовище, можливість механічних пошкоджень. Цей матеріал має високий опір до деформації і розриву, і зможе зберігати інформацію в найнесприятливіших умовах. Крім цього, матеріал має дуже презентабельний вигляд.

Поліпропілен: ПП металізований

Часть використовується для рекламних і промислових етикеток. Може бути застосовуваним у будь-якій галузі.

Поліпропілен прозорий

Етикетки, наклейки на основі плівок з поліпропілену підходять для етикетування продуктів в умовах, що вимагають захисту від впливу води, води, масел і хімікатів. Основне застосування: етикетки на продукти харчування і напої, парфумерію і косметику.

Поліетилен прозорий

Поліетиленові плівки рекомендується використовувати для друку етикеток на нежорсткі поверхні, що піддаються деформації ємності і продукцію з нерівною поверхнею, так як поліетилен еластичний і легко повторює зміни поверхні. Основне застосування: етикетки на шампуні, рідке мило, алкогольні напої в пляшках нестандартної формою.